Súťaž „Duál je REÁL vzdelávanie“

Súťažíme o SUPER ceny!
Fusakle a hrnčekySada luxusných ponožiek2x Kávovar Dolce Gusto s kapsulamiSada LED svietidiel LEDinspect
Víkendový pobyt s wellness pre 2 osoby
Darovacia poukážka v hodnote 100 EUR
LEGO Technic Land Rover Defender
Sada propagačných materiálov


Cieľ súťaže

Hlavným cieľom súťaže je poskytnúť informácie o duálnom vzdelávaní žiakom a ich rodičom, ako aj zvýšiť ich záujem o duálne vzdelávanie.

Ako bude súťaž prebiehať?

Súťaž nadväzuje na informačnú hodinu, ktorú realizuje spoločnosť Centire s.r.o. v spolupráci so Štátnym inštitútom odborného vzdelávania pre žiakov 8. a 9. ročníka základných škôl. Do súťaže o hodnotné ceny sa môže zapojiť každý žiak 8. a 9. ročníka spolu so svojim rodičom prostredníctvom vyplnenia jednoduchého formulára alebo prostredníctvom registrácie a absolvovania Talentcentra. V rámci vyplňovania formulára je nevyhnutná aj interakcia rodiča.

Automaticky po vyplnení formulára alebo absolvovaní Talentcentra sa žiak spolu s rodičom zaradí do súťaže o výhry, ktoré budú od firiem zapojených do systému duálneho vzdelávania.

Pravidlá súťaže nájdete tu

Prihlasovací formulár do súťaže

*Hviezdičkou označené polia musia byť vyplnené!


škála hodnotenia: 5 - škola bola veľmi nápomocná, 1- škola nebola vôbec nápomocná

Osobné údaje žiaka (potrebné pre realizáciu služby) sú u nás v bezpečí a budeme (Centire s. r. o.) ich spracovávať na základe vyplneného formulára a súhlasu podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.

Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať spôsobom uvedeným v zásadach ochrany osobných údajov (zaslaním e-mailu alebo odkliknutím odhlasovacieho odkazu v doručenom e-maile).