Súťaž „Duál je REÁL vzdelávanie“

Úspešne sme vyhodnotili súťaž, výhercom gratulujeme!!

V utorok 30.6. sme v priamom prenose spoznali mená víťazov 50-tich atraktívnych cien od top zamestnávateľov zapojených do duálu. Záznam zo žrebovania si môžete pozrieť na YouTube alebo na Facebooku. V nasledujúcich dňoch budeme všetkých víťazov kontaktovať prostredníctvom e-mailu, ktorý uviedli v rámci svojej registrácie do súťaže. Víťazom gratulujeme a všetkým súťažiacim ďakujeme za zapojenie sa!

Súťažili sme o SUPER ceny!
Fusakle a hrnčekySada luxusných ponožiek2x Kávovar Dolce Gusto s kapsulamiSada LED svietidiel LEDinspect
Víkendový pobyt s wellness pre 2 osoby
Darovacia poukážka v hodnote 100 EUR
LEGO Technic Land Rover Defender
Sada propagačných materiálov


Cieľ súťaže

Hlavným cieľom súťaže bolo poskytnúť informácie o duálnom vzdelávaní žiakom a ich rodičom, ako aj zvýšiť ich záujem o duálne vzdelávanie.

Ako prebiehala súťaž?

Súťaž adväzovala na informačnú hodinu, ktorú realizovala spoločnosť Centire s.r.o. v spolupráci so Štátnym inštitútom odborného vzdelávania pre žiakov 8. a 9. ročníka základných škôl. Do súťaže o hodnotné ceny sa mhol zapojiť každý žiak 8. a 9. ročníka spolu so svojim rodičom prostredníctvom vyplnenia jednoduchého formulára alebo prostredníctvom registrácie a absolvovania Talentcentra. V rámci vyplňovania formulára bola nevyhnutná aj interakcia rodiča.

Automaticky po vyplnení formulára alebo absolvovaní Talentcentra sa žiak spolu s rodičom zaradil do súťaže o výhry, ktoré boli od firiem zapojených do systému duálneho vzdelávania.

Pravidlá súťaže nájdete tu